Należymy do Ruchu Światło-Życie. Nasza wspólnota skierowana jest do młodzieży od klasy siódmej szkoły podstawowej po studentów z różnymi zainteresowaniami i poglądami na świat. Na spotkaniach: rozmawiamy o sprawach religijnych, jak i życiowych np. samoakceptacji, wyznaczaniu i dążeniu do celu czy relacjach międzyludzkich. Przyjeżdżają do nas goście i prowadzą warsztaty, konferencje oraz gry integracyjne. Wspólnie adorujemy Najświętszy Sakrament. Uczymy się żyć w zgodzie z Bogiem oraz radować się w Nim. Spędzamy również czas wspólny towarzysko. Jeździmy też na rekolekcje, by przybliżyć się do Boga, pogłębić naszą wiarę, lepiej ją rozumieć i nią żyć. Organizujemy i uczestniczymy w ciekawych eventach i wyjazdach, integrując się przy tym z wieloma innymi wspólnotami.

Włączamy się w życie naszej parafii poprzez prowadzenie okazjonalnych stoisk oraz posługę – czy to podczas Liturgii Słowa na piątkowych Mszach wieczornych, Mszach modzieżowych, czy przy okazji różnych nabożeństw.

Nasze spotkania odbywają się w piątki w domu parafialnym przy kościele Świętej Trójcy w Bytomiu. Rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 18 00 , a po niej (18.45 ) przechodzimy do salki na spotkania grupowe do domu katechetycznego (parter).

Kontakt: ks. Adrian Ziaja, tenadiz@wp.pl