Z całego serca gorąco zapraszam na rekolekcje w życiu codziennym na czas adwentu 2021. Kieruję to zaproszenie w imieniu swoim jak i Osób, które te rekolekcje współtworzyły.

Przyglądając się „znakom czasu”, po każdych takich czy podobnych rekolekcjach, były same pozytywne świadectwa. Nikt nie podzielił się ze mną, że to czas stracony i na nic one były, że to marnowanie czasu i sił. Echa tych rekolekcji, owoce, były zgoła przeciwne, że dobry taki czas spędzony z Jezusem, porządkujący życie, dający wiele światła do przeżywania codzienności… i wiele innych pozytywnych odpowiedzi.

Zachęcony tym, zapraszam, by Adwent 2021 przeżyć właśnie w ten sposób, umacniając się duchowo tą formą rekolekcji. Proszę dajcie znać komu zechcecie, aby dobro się rozwijało i niech informacja o rekolekcjach dotrze jak najdalej.

Zachęcam, stańmy się dobrymi posłańcami, podzielmy się dobrem i z innymi, których macie na Waszej liście adresowej. Zachęcam zapraszam do dobrego dzieła.

o. Maciej wraz z Współpracownikami

P.S.
Gdyby ktoś chciał mieć rozmowy duchowne na temat rekolekcji czyli takie „jakby prowadzenie” to niech pisze na adres rekolekcyjny rekolekcjeadwent@gmail.com albo na mój adres konenc@wp.pl

Szczegóły na temat rekolekcji można znaleźć tutaj